DENİZLİ KARA,KARASI YEŞİL'E HAYDİ YEŞİL KARADENİZ'E

DENİZLİ KARA,KARASI YEŞİL'E HAYDİ YEŞİL KARADENİZ'E


Tur Bilgileri:
Kategori: Kültür Turları
Tarih: 31.07.2016 - 06.08.2016
Fiyat: 868,00 TL

Tur Bilgileri

Denizli Hareketli Karadeniz Rüyası ve Batum Turu / 6 Gece 7 Gün

Her Pazar Akşamı Hareket ile 5 Gece Y.P. Konaklama

 

1.GÜN: Denizli- Kastamonu

21.00'de Denizli Belediye Binası Önü'nden hareket ile Dinar - Bolvadin üzerinden  otobüs içi ikramlar eşliğinde Kastamonu'ya gece yolculuğu yapıyoruz.

2.GÜN: Kastamonu- Şerife Bacı Anıtı - Saat Kulesi - Kastamonu Valilik Binası - Kastamonu Kalesi - Nasrullah Kadı Köprüsü - Nasrullah Kadı Camisi, Şadırvanı Ve Meydanı - Münire Medresesi - Sinop Kalesi Ve Surları - Tarihi Cezaevi - Samsun - Atatürk Heykeli - Bandırma Vapuru - Çarşamba - Terme

Sabah saatlerinde Kastamonu'ya varıyoruz. Vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Kurtuluş Savaşı sırasında gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacının Anıtı ile gezimize başlıyoruz. Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesi'ni panoramik olarak gördükten sonra Nasrullah Meydanı'na yürüyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşı'mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un bir dönem hutbe verdiği Nasrullah Camii'ni ve şadırvanını gezip Kastamonu'nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra Münire Medresesi'nde alışveriş için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Taşköprü üzerinden Sinop'a ulaşıyoruz. Adını güzeller güzeli su perisi ''Sinope’den alan Karadeniz'in bakir kalmış sahil kentinde ilk olarak türkülere ve dizilere konu olan Tarihi Sinop Cezaevi'ni ziyaret ediyoruz. Sabahattin Ali'nin yazdığı "Aldırma Gönül" şiiri cezaevinin zindanlarını ve koğuşlarını gezerken içimize kadar işliyor. Meşhur Sinop mantısı ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından Gerze-Yakakent-Alaçam-Bafra üzerinden Samsun'a geliyoruz. Kurtuluş Savaşı'nın başladığı yer olan ve Atatürk'ün şehri Samsun'da şehrin simgesi olan Atatürk Heykeli önünde çekineceğimiz hatıra fotoğrafı sonrasında Doğu Park'ta yer alan Bandırma Vapuru'na gidiyoruz. Buradaki ziyaretimiz sonrası otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır.(Ekstra)
* Öğle Yemeği: Sinop'ta menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Denizli – Ankara - Kastamonu - Sinop - Samsun / 1195 KM
* Konaklama Oteli: Samsun Hampton By Hilton - Samsun Amisos Hotel - Çarşamba Legend Otel - Fatsa Yalçın Otel vb.

3.GÜN:Ordu - Giresun - Topal Osman Anıtı - Giresun Kalesi - Giresun Adası - Trabzon - Ayasofya - Kazaziye - Trabzon Hasırı - Gülbahar Hatun Cami Ve Türbesi - Zağnos Vadisi - Atatürk Köşkü - Memiş Ağa Konağı - Rize Bezi Atölyesi

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrasında Trabzon’a hareket ediyoruz. Ordu üzerinden, Giresun’a ulaşıyoruz. Trabzon’a olan yolculuğumuz esnasında panoramik olarak Giresun Kalesi’ni, Topal Osman Anıtı’nı, Gogora Kilisesi’ni görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele ve Vakfıkebir ve Akçaabat rotasını izleyip Trabzon’a ulaşıyoruz. Trabzon'da ilk durağımız Ayasofya oluyor. Komnenos Krallığı döneminde yapılan İstanbul Ayasofya Müzesinden etkilenen Küçük Ayasofya Müzesi ile gezimize başlıyoruz. Sonrasında Trabzon’a özgü el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri ve Trabzon’da sadece beş ailenin yaptığı Kazaziye işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı buluyoruz. Sizlere vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz alışveriş yapma şansına sahip olabilirler. Ardından Atatürk Köşkü’ne hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında Yavuz Sultan Selim’in annesi Gülbahar Hatun için yaptırdığı Cami ve Türbeyi, Zağnos Vadisi’ni ve Trabzon Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Soğuksu mevkiine ulaştığımızda Ladin ağaçları arasından geçerek Bir Rum iş adamına ait olan ve sonrasında Trabzon halkı tarafından Atatürk'e hediye edilen Atatürk Köşkü ziyaretimizi gerçekleştirip Akçaabat’a gidip yemek molası veriyor ve sizlere Akçaabat köftesinin tadına bakma şansını sunuyoruz. Yemek molamızın ardından Çayeli ’ye hareket ediyoruz. Çayeli’ de ünlü Rize bezlerinin nasıl üretildiğini de göreceğimiz, Rize Bezlerinin sunulduğu mağazalara geçip, alışveriş molası veriyoruz. Molamızın bitiminde otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Akçaabat'ta menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Fatsa - Ordu - Giresun - Trabzon - Rize - Hopa / 397 KM
* Konaklama Oteli: Hopa Cihan Otel - Hopa Terzioğlu Otel - Ardeşen Patulya Otel - Ayder Altıparmak Otel vb.

4.GÜN: SarpSınır Kapısı - Batum - Gonıo (Apsaros) Kalesi - St. Mathıas Mezarı - Çoruh Nehri - Gonıo Köprüsü - Meryemana Katedrali - Orta Camisi - Türk Sokağı - Piazza Meydanı - Medea Heykeli - Posedıon Heykeli - Tiyatro Opera Binası - Fırtına Vadisi Ve Fırtına Deresi - Çamlıhemşin - Hala Ve Mikron Köprüsü - Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi

ÖNEMLİ UYARI: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği Batum’a girişler sadece üzerinde Tc Kimlik Numarası yazan Nüfus Cüzdanları ile ya da pasaport ile gerçekleşebilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile ( ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. Tc Vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapabilirler. Yıpranmış Kimlikler ( kesilmiş, pvcsi bozulmuş, soğuk damgası gözükmeyen) ve kimliğindeki resmi çok eski olan misafirlerimiz Gürcistan gümrüğünden geçiş izni alamamaktadır. Misafirlerimizin tur öncesi kimliklerinde belirtilen sorunları ortadan kaldırmak adına kimliklerini yenilemeleri tavsiye edilir. 16 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noter den onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Ayrıca Batum'a geçiş yapacak 18 Yaş Altı (Bebek Dahi Olsa) misafirlerimizin kimliklerinde resim bulunması gerekmektedir. Belirtilen eksiklikler sebebiyle Gürcistan’a giriş yapamayan misafirlerimizin sorumluluğu kendilerine aittir.

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Sarp Sınır Kapısına doğru yola çıkıyoruz. Giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan/Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa`nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi'ni geziyoruz. Kale gezimizin ardından Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni, Çoruh üzerindeki eski ve yeni Gonio Köprüsü'nü görerek Batum merkezdeki Orta Camii’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında Meryem Ana Katedrali’ni aracımızdan görme şansına sahip oluyoruz. Batum’daki turumuzun bundan sonrasını Batum sokaklarında yürüyerek gerçekleştireceğiz ilk durağımız ise Orta Camii olacak. Ardından Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Piazza Saat Kulesi, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Poseidon Anıtı Tiyatro Binası, Batum Limanı sırasıyla göreceğimiz diğer noktalar olacak. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Ardından aracımıza geçerek Sarp Sınır Kapısı’na hareket edeceğiz. Yolculuğumuz esnasında Alfabe Kulesi’ni, Ters Süt Şişesi şeklindeki Adalet Sarayı’nı, Ters Bina’yı ve daha nice enteresan karaktere sahip yapıyı göreceğiz. Bu keyifli yolculuğun ardından Sarp Sınır Kapısı’nda ülkemize geçiş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından aracımıza geçerek Ardeşen üzerinden UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan 50 eko sistem arasında bulunan Fırtına Vadisine geliyor öğle yemeğimizi Fırtına Deresi’nin kenarında alıyoruz. Yemek molamız sonrasında dileyen misafirlerimiz için farklı (extra) tur alternatiflerimizi değerlendiriyoruz.

 

1.Alternatif: Eski Ticaret Yolunu korumak için Çat Vadisine kurulmuş olan ZİLKALE ve Mollaveis Köyü, Şenyuva Köyü gezisi kişi başı 35 TL

Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva köyünü görerek Fırtına Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye geçiyoruz.(Zil Kale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız.)Zilkale’de geçireceğimiz zaman sonrası Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra Karadeniz Bölgesi’nin en büyük taş köprülerinden biri olan Şenyuva Köprüsü’ne kısa bir yürüyüş ile geçiyoruz. Köprüde size vereceğimiz zaman sonrası minibüslerimize geçerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.

2.Alternatif: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG kişi başı 50 TL

Dileyen misafirlerimizle konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağımız brifing sonrası Fırtına deresiniz coşkun sularında rafting yapıyoruz. Gezilerimizin ardından yaylaların sultanı Ayder Yaylası’na gitmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Ülkemize -Altın Ayı- ödülünü getirmeyi başaran -Bal- filminin de çekimlerinin gerçekleştiği Çamlıhemşin’den geçerek Bölgedeki taş köprülerin en güzel örneklerinden olan Hala Köprüsünde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylasına varıyoruz. Gelin Tülü Şelalesi ve diğer irili-ufaklı şelaleri görüyoruz. Kalegon, Aşağı Ambarlı ve Yukarı Ambarlık gezileri sonrası yayladaki serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Ayder Yaylasında kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Ayder Kaplıcalarından faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında tulum ve horonla eğleniyoruz. Unutmayın horon tepilmez, vurulur.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi’nde menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Batum - Hopa - Ardeşen / 150 KM
* Konaklama Oteli: Hopa Cihan Otel - Hopa Terzioğlu Otel - Ardeşen Patulya Otel - Ayder Altıparmak Otel - Ayder Kervansaray Otel vb.

5.GÜN:Rize Müzesi - Uzungöl - Sürmene - Bıçak Alışverişi - Çay Fabrikası

Otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Çayın başkenti’ ne gidiyoruz. Rize’de 1896 yılında Paşaoğlu Hüseyin Efendi tarafından yaptırılmış tarihi binadaki Müze’ yi ziyaret ediyoruz. Ardından Uzungöl’e hareket ediyoruz. Solaklı Vadisi’ni takip ederek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Uzun Göl'e ulaşıyoruz. Yolun her iki yanında bulunan Solaklı vadisi boyunca uzanan yemyeşil ağaçlar, Asma köprüler arasından geçerken dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görerek Uzungöl’e ulaşıyoruz.Uzun Göl’de geçireceğimiz keyifli dakikaların sonunda Soğanlı Tapanos – Lustra Karaster – Demirkapı Yayla Turumuza başlıyoruz.(extra 30 TL) Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Dileyen misafirlerimize Kaçkar Dağları manzarası eşliğinde horon vurmasını öğretiyoruz. Şelaleler ve rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında Uzun Göle geri dönüyoruz.Uzun Göl’de sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu zaman diliminde göl çevresinde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Zamanımızın bitiminde aracımızda buluşarak Uzungöl’den ayrılıyoruz. Solaklı Vadisi’nde Hapsiyaş Köprüsü’nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Sürmene’ye olan yolculuğumuzda Memiş Ağa Konağı’nı panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Şehir merkezine ulaştığımızda dünyaya adını duyurmayı başarmış el yapımı Sürmene bıçaklarını tanımak ve alışveriş yapmak için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi'nde menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Ayder Yaylası - Rize - Sürmene - Trabzon / 252 KM
* Konaklama Oteli: Biltepe Konaklama Tesisi - Zitaş Yaylakent - Kayabaşı Yaylakent - Konak Park Otel vb.

6.GÜN:Altındere Vadisi - Sümela Manastırı ( Krom Vadisi - İmera Manastırı - Yedi Kiliseler - Hanzeri Boğazı ) - Hamsiköy - Zigana Tüneli - Ordu - Boztepe - Fındık Alışverişi

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında Altındere Milli Parkına gitmek üzere hareket ediyoruz. Coşandere'yi sağımıza alarak Altındere Vadisi boyunca ilerliyoruz. Sonrasında otobüsümüzden iniyor ve Karadağ'ın eteklerinde kurulmuş olan Sümela Manastırı'na dileyen misafirlerimiz minibüs ile dileyen misafirlerimiz 1.200 metrelik patika ile Ladin ve Kayın ağaçlarının arasında yürüyerek çıkıyoruz. Karadağ'ın en sarp yerinde kurulmuş olan manastırın manzarası sizleri büyüleyecek. Rehberimizin manastır hakkında vereceği bilgilendirme sonrasında fotoğraf çekmek için serbest zaman veriyoruz. (Not: Sümela Manastırı restorasyonda olduğu için açılış tarihi bilinmemektedir. Manastır dışarıdan görülebilmektedir. Turumuzun gerçekleştiği tarihte manastır açık olursa içeriye girilecektir. Manastır kapalı ise yerine Krom Vadisi, İmera Manastırı ve Yedi Kiliseler, Cana Boğazı, Kasaboğlu Yaylası, Hanzeri Boğazı, Taş Köprü yayla turu yapılacaktır.)Serbest zamanımızın bitiminde yemek molası veriyoruz. Molamızın bitiminde Rumcanın yerel lehçesinde "Geçit" anlamına gelen antik çağlardan beri ticaret yolları üzerindeki bir geçit olarak önemini koruyan Zigana'ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. İsmi Arapça Hamse (Beş) Köyden gelen Hamsiköy’ ü panoramik olarak görüp meşhur sütlacının tadına bakmak için Kardak Tesisleri’nde kısa bir mola vereceğiz. Ardından Doğu Karadeniz coğrafi yapısı ile Orta Anadolu yaylaları arasındaki 2.032 metre rakımlı zirvede geçiş noktası olan 1.690 metre uzunluğundaki Zigana Tüneli'nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında aracımıza tekrar biniyor ve Ordu’ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz esnasında Giresun Kalesi'ni, Giresun Adası’nı, Gogora Kilisesi’ni, Topal Osman Mezarını panoramik olarak görüp Ordu'ya ulaşıyoruz. Ordu’da sizlere serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Karadeniz'deki en büyüleyici noktalardan biri olan 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe'ye teleferik ile harika Karadeniz ve Ordu manzarasını izleyerek çıkabilirler. Ardından Dünya üretiminin %75'inin ülkemizde gerçekleştiği ve başkentinin Karadeniz olduğu fındığı daha yakından tanımak ve alışveriş yapabilmek için Fındık Diyarında mola veriyoruz. Vereceğimiz alışveriş molasının ardından otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Trabzon'da menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Trabzon - Giresun - Ordu - Samsun / 340 KM
* Konaklama Oteli: Fatsa Yalçın - Çarşamba Legend Otel - Samsun Hilton - Amasya Apple Palace vb.

7.GÜN:Samsun - Ferhat İle Şirin Su Kanalı - Âşıklar Müzesi - Gök Medrese - Amasya Müzesi - II. Beyazıd Külliyesi - Şehzadeler Yolu - Yalı Boyu Evleri - Kral Mezarları - Alçak Köprü - Hazeranlar Konağı - Hükümet Köprüsü - Saat Kulesi

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında Şehzadeler Diyarı Amasya'ya gidiyoruz. Osmanlı Devletinin arka bahçelerinden olan ve Yeşilırmak'ın şekillendirdiği bu güzel şehirde ilk olarak Ferhat'ın Şirin için dağları deldiğini bilmek yetmez diyoruz ve bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ve Âşıklar Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Bu aşk hikâyesini bir de rehberimizden dinledikten sonra Selçuklu Valilerinden Torumtay'ın yaptırdığı Gök Medrese Cami’ni ve Torumtay'ın Türbesi'ni aracımızdan panoramik olarak görerek Amasya Müzesi'ne geçiyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait Arkeolojik, Etnografik, Sikke, Mühür, El Yazması gibi örnekleri ve İlhanlılar dönemine ait mumyaları görüyoruz. Ardından Osmanlı Sultanı II. Beyazıt tarafından 26 yıl valilik yaptığı Amasya’ya armağan olarak 1482-1486 arasında Mimar Şemseddin Ahmet'e yaptırılan II. Beyazıt Külliyesi’ne gidiyoruz. Külliye içerisinde bulunan Cami’yi gezip, Kütüphane, Aşevi gibi yapıları gördükten sonra Yeşilırmak'ın kıyısına yürüyoruz. Burada ilk olarak Amasya Kalesi’ni, Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Pontus Krallığı’na ait Kaya Mezarları’nı ve Yalı Boyu evlerini panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgilendirmemizi alıp resimlerimizi çektikten sonra Şehzadeler Yolu’na doğru Yeşilırmak kıyısında yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehzadeler Yolu’nda sizleri Amasya’da şehzadelik yapmış Osmanlı Padişahlarının büstleri karşılayacak. Burada resimlerimizi çekerek yürüyüşümüze devam ederek Roma döneminden kalan eserlerden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü’ye ulaşacağız. Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyoruz. Sonra 1865 yılında inşa edilen Osmanlı döneminin en zarif sivil mimari örneklerinden birisi olan Hazeranlar Konağı ziyaret edip Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesinin yapım hikâyesini rehberimizden dinliyoruz ardından aracımıza geçerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakıyoruz. Misafirlerimizin güvenliği açısından almış olduğumuz noktalar dışında başka bir durak noktasında bırakamıyoruz. Bir başka MİKATUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz. Not: Bu akşam herhangi bir otel konaklaması yoktur.

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği: Amasya'da menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Mola Yerinde serbest alınacaktır.
* Güzergâh: Amasya – Ankara – Denizli / 814 KM

FİYAT TABLOSU

 
Period                Pansiyon   Kişi Başı        İlave Yatak        Tek Kişi              Bebek 
(0-2 Yaş)
1. Çocuk 
(3-6 Yaş)
2. Çocuk 
(7-12 Yaş)
24.07.2016
30.07.2016
Yarım
Pansiyon    
1.336,91 TL   868,99 TL   1.176,91 TL      764,99 TL 1.659,99 TL  1.078,99 TL -         583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL
31.07.2016
06.08.2016
Yarım
Pansiyon
1.336,91 TL868,99 TL 1.176,91 TL764,99 TL 1.659,99 TL1.078,99 TL - 583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL
07.08.2016
13.08.2016
Yarım
Pansiyon
1.336,91 TL868,99 TL 1.176,91 TL764,99 TL 1.659,99 TL1.078,99 TL - 583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL
14.08.2016
20.08.2016
Yarım
Pansiyon
1.336,91 TL868,99 TL 1.176,91 TL764,99 TL 1.659,99 TL1.078,99 TL - 583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL
21.08.2016
27.08.2016
Yarım
Pansiyon
1.336,91 TL868,99 TL 1.176,91 TL764,99 TL 1.659,99 TL1.078,99 TL - 583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL
28.08.2016
03.09.2016
Yarım
Pansiyon
1.336,91 TL868,99 TL 1.176,91 TL764,99 TL 1.659,99 TL1.078,99 TL - 583,07 TL379,00 TL 1.044,61 TL679,00 TL

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri + Yardımcı Rehberlik Ücretleri
* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Ek Hizmet Bedelidir.)
* Milli Park Girişleri
* Batum Turu
* Otopark Ücretleri 
* Mika Tur Otobüs İçi İkramlar 
* Mika Tur Güvencesi 
* Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı 
* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği 
* Lüx otobüsler ile ulaşım
* Tüm çevre gezileri
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri 
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
* Tüm Özel Harcamalar 
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
* Yurtdışı çıkış harcı